Sony SASW9.CEJ BRAVIA Theatre Sub 9 Wireless 600W Subwoofer - Black
£900.00*
Available to order, expected lead time for this item is 8 working days.
Product number: SON-SASW9.CEJ
Check stock in your area
Delivery Available
Collection Not Available
Product information "Sony SASW9.CEJ BRAVIA Theatre Sub 9 Wireless 600W Subwoofer - Black"
Product Type
| Product Category Group | CE |
Design Elements
| Colour | Black |
| Colour Group | Black |
Connectivity
| Bluetooth | Yes |
| Smart Connect | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Dimensions & Weight
| Depth | 35 cm |
| Height | 40 cm |
| Shipping Depth | 41 cm |
| Shipping Height | 46.4 cm |
| Shipping Weight | 27.95 kg |
| Shipping Width | 49.2 cm |
| Weight | 23.3 kg |
| Width | 39 cm |
Additional Information
| Warranty/Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Warranty Redemption Information | *Receipt of purchase must be kept to support any claim |
General
| Additional Information | It's ready to go straight out of the box. Use our BRAVIA Connect app for set up guidance and control. |
| Features | Introducing the BRAVIA Theatre Sub 9: Ultimate bass. Ultimate power. This 600W wireless subwoofer will move the air around you. From the faintest rumble to larger-than-life on-screen explosions, it delivers cinema-grade bass you can feel, without muddying dialogue. Dual playback allows you to connect a second subwoofer for even bigger bass With a clean silhouette, the BRAVIA Theatre Sub 9 will fit seamlessly into your home. It even features a flexible design that can be placed in two different ways to suit your space. |
| Product Type | Wireless Subwoofer |
| Product Category Group | CE |
| Barcode/EAN | 4548736174450 |



